




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Codegen 3341 Tower
Материнська плата: ASRock 980DE3/U3S3
Процесор: AMD FX-6300 (6 ядер по 3.5 - 4.1 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon R7 250, 2 GB DDR3, 128-bit
Порти: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 1x HDMI, 1x DVI, 1x VGA, 3x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2
Оптичний привід: DVD-RW
Блок живлення: 450W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Ethernet, DVI, PS/2, Аудіо вихід/Навушники, VGA (D-sub), USB |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD FX-6300 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 250 |
| Модель товару | Codegen 3341 Tower |
| Назва | ПК Codegen 3341 Tower/AMD FX-6300 (6 ядер по 3.5 — 4.1 GHz) / 16 GB DDR3 / 120 GB SSD / AMD Radeon R7 250, 2 GB DDR3, 128-bit / DVD-RW / 450 W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | AMD FX |
| Сікет процесора | AM3+ |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | FX |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 4 810 ₴