




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Acer Extensa 5635zg
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Pentium T4500 (2 ядра по 2.3 GHz), 1 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce G105M, 512 MB GDDR3, 64-bit; інтегрована Intel GMA 4500M (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: немає
Порти: 3x USB 2.0, 1x VGA, 1x Ethernet, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: без АКБ
Вага: 2.5 кг
Стан: б/в (клас Б: є подряпини по корпусу, кришка матриці з подряпинами. Матриця теж з невеликими подряпинами (роботі не заважають))
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce G105M |
| Об`єм відеопам'яті | 0 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Pentium T4500 |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | АКБ не тримає або відсутній |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce G105M |
| Модель товару | Acer Extenza 5635zg |
| Назва | Ноутбук Б-клас Acer Extenza 5635zg / 15.6" (1366x768) TN / Intel Pentium T4500 (2 ядра по 2.3 GHz) / 8 GB DDR3 / 120 GB SSD / nVidia GeForce G105M, 512 MB GDDR3, 64-bit / АКБ |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 1 |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 398 ₴




