




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo IdeaPad Gaming Y700 Touch - 15ISK
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-6700HQ (4 (8) ядра по 2.6 - 3.5 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 240 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 960M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x HDMI, 1x MiniDP, 2x Audio, LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2.5 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.35 кг
Стан: б/в (клас Б: подряпини на екрані та корпусі)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 960M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700HQ |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 960M |
| Модель товару | Lenovo IdeaPad Gaming Y700 Touch - 15ISK |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Lenovo IdeaPad Gaming Y700 Touch - 15ISK / 15.6" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i7-6700HQ (4 (8) ядра по 2.6 - 3.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 240 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 960M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 16 465 ₴


