




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (2880x1800) OLED Touch
Процесор: Intel Core Ultra 7 256V (8 ядер по 2.2 - 4.8 GHz), 12 MB Smart cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel Arc 140V GPU (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x microSD Card reader
Батарея: не менше 9-10 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.9 кг
Стан: б/в (клас Б: подряпини на корпусі)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880x1800 |
| Модель товару | HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr |
| Назва | Ультрабук-трансформер Б-клас HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr / 16" (2880x1800) OLED Touch / Intel Core Ultra 7 256 V (8 ядер по 2.2 — 4.8 GHz) / 16 GB DDR5 / 480 GB SSD / Intel Arc 140VPU / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | Core Ultra 7 |
- Ціна: 42 115 ₴

