




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Asus X750L
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i7-4500U (2 (4) ядра по 1.8 - 3.0 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce 840M, 2 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: до 1 години у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.7 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Встановлено SSD на 256 GB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce 840M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4500U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 1 години у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 30 - 90 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 840M |
| Модель товару | Asus X750L |
| Назва | Ноутбук Asus X750L / 17.3" (1600x900) TN / Intel Core i7-4500U (2 (4) ядра по 1.8 — 3.0 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / nVidia GeForce 840M, 2 GB GDDR3, 64-bit / WebCam / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.8 |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 7 390 ₴

