


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Zalman Z11 Plus Tower
Процесор: Intel Core i7-8700K (6 (12) ядер по 3.7 - 4.7 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 240 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1080 Ti, 11 GB GDDR5X, 352-bit
Порти: 4x USB 3.1, 4x USB 2.0, 1x HDMI, 3x DP, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x PS/2
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 750W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, Ethernet, HDMI, USB, DisplayPort |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 11000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8700K |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1080 Ti |
| Модель товару | Zalman Z11 Plus Tower |
| Назва | Ігровий ПК Zalman Z11 Plus Tower / Intel Core i7-8700K (6 (12) ядер по 3.7 - 4.7 GHz) / 32 GB DDR4 / 240 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1080 Ti, 11 GB GDDR5X, 352-bit / 750W |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сікет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блока | Tower |
- Ціна: 22 305 ₴