




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: MSI GS70 Stealth
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-4710HQ (4 (8) ядра по 2.5 - 3.5 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 860M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI, 2x miniDP, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: знос 41 - 65%; не менше 1 години у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.66 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою
Стан: б/в (клас Б: задовільний стан; може мати дефекти: суттєві потертості або подряпини на кришці чи корпусі, сильні засвіти чи подряпини на матриці, тріснутий корпус (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.66 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia Geforce GTX 860M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4710HQ |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion, знос 41 - 65% |
| Час роботи АКБ | 30 - 90 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Інше | NTB1225146 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 860M |
| Модель товару | MSI GS70 Stealth |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас MSI GS70 Stealth / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-4710HQ (4 (8) ядра по 2.5 - 3.5 GHz) / 16 GB DDR3 / 480 GB SSD / nVidia GeForce GTX 860M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam / Win 10 Home |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 12 180 ₴

