




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Lenovo Legion Pro 5 16IAX10
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (2560x1600) OLED, 165Hz
Процесор: Intel Core Ultra 9 275HX (24 ядра по 2.1 - 5.4 GHz), 36 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: до 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.43 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 20 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1600 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 5060 |
| Модель товару | Lenovo Legion 5 15IAX10 |
| Назва | Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 15IAX10 / 15.1" (2560x1600) OLED / Intel Core Ultra 7 255HX (20 ядер по 2.4 - 5.2 GHz) / 16 GB DDR5 / 1000 GB SSD NVMe / nVidia GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, 128-bit / WebCam / Win 11 Home |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 30 |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | Core Ultra 7 |
- Ціна: 99 500 ₴