




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Dell Inspiron 5770
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-8550U (4 (8) ядра по 1.8 - 4.0 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon R7 M460, 4 GB GDDR5, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 3-4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.76 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.76 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8550U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 3-4 годин у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | AMD Radeon R7 M460 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 M460 |
| Модель товару | Dell Inspiron 5770 |
| Назва | Ігровий ноутбук Dell Inspiron 5770 / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-8550U (4 (8) ядра по 1.8 - 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD / AMD Radeon R7 M460, 4 GB GDDR5, 64-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 14 494 ₴

