




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP ProBook 470 G4
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i7-7500U (2 (4) ядра по 2.7 - 3.5 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce 930MX, 2 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 3-4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.6 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7500U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 3-4 годин у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce 930MX |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 930MX |
| Модель товару | HP ProBook 470 G4 |
| Назва | Ноутбук HP ProBook 470 G4 / 17.3" (1600x900) TN / Intel Core i7-7500U (2 (4) ядра по 2.7 - 3.5 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / nVidia GeForce 930MX, 2 GB GDDR3, 64-bit / WebCam / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 10 491 ₴
