




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: Asus K56CB
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Pentium 2117U (2 ядра по 1.8 GHz), 2 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 740M, 2 GB DDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: до 5 хвилин в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.3 кг
Додатково: DVD-RW
Стан: б/в (клас Б: пара битих пікселів на екрані; незначні потертості та подряпинки по корпусу, відсутня одна кнопка (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 740M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Pentium 2117U |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | До 30 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 740M |
| Модель товару | Asus K56CB |
| Назва | Ноутбук Б-клас Asus K56CB / 15.6" (1366x768) TN / Intel Pentium 2117U (2 ядра по 1.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / nVidia GeForce GT 740M, 2 GB DDR3, 64-bit / WebCam / DVD-RW |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 177 ₴




