




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP EliteBook 840 G2
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-5600U (2 (4) ядра по 2.6 - 3.2 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD + 320 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon R7 M260X, 1 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: так
Порти: 4x USB 3.0, 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x Docking connector, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.6 кг
Стан: б/в (клас Б: засвіт матриці екрана)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
4G LTE модем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-5600U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Без акб |
| Час роботи АКБ | АКБ не тримає або відсутній |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чипсет | AMD Radeon R7 M260X |
| Діагональ монітора (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 M260X |
| Модель товару | HP EliteBook 840 G2 |
| Назва | Ноутбук HP EliteBook 840 G2 / 14" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-5600U (2 (4) ядра по 2.6 — 3.2 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / AMD Radeon R7 M260X, 1 GB GDDR5, 128-bit WebCam / АКБ |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Так (+5%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 6 375 ₴
