




Ноутбук Acer Aspire E1-532-4870 з екраном 15.6" (1366x768) TN LED на базі процесора Intel Pentium 3558U і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 з WebCam для роботи і домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Acer Aspire E1-532-4870
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN LED, глянцевий
Процесор: Intel Pentium 3558U (2 ядра по 1.7 GHz); Cache Memory 2 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: Integrated Intel HD 4 Generations
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1х LAN (RJ-45), 1х Audio Port Combo, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менш 1.5-2 години в режимі звичайної навантаження
Вага: 2.4 кг
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
DVD-RW
Операційна система: замовити установку
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Pentium 3558U
Тестування процесора: Intel Pentium 3558U
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відслідковувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital XC, Secure Digital, Secure Digital HC |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Pentium 3558U |
| Об'єм кешу L3 | 2 Мб |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 1700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Acer Aspire E1-532-4870 |
| Назва | Ноутбук Acer Aspire E1-532-4870 / 15.6" (1366x768) TN LED / Intel Pentium 3558U (2 ядра по 1.7 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / WebCam / DVD-RW / USB 3.0 / HDMI |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.7 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 7 039 ₴


