




Ноутбук HP ProBook 470 G3 екран 17.3" (1600x900) TN LED на базі процесора Intel Core i7-6500U і видеокартыAMD Radeon R7 M340 2 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP ProBook 470 G3
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN LED, матовий
Процесор: Intel Core i7-6500U (2 (4) ядра по 2.5 - 3.1 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD M2 + 500 GB HDD
Графіка: дискретна, AMD Radeon R7 M340, 2 GB DDR3, 128-bit; інтегрована, Intel HD Graphics 520 (до 1792 MB ОЗУ)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Ethernet, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менш 1.5-2 години в режимі звичайної навантаження
Вага: 2.92 кг
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити установку
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i7-6500U
Тестування процесора: Intel Core i7-6500U
Специфікація відеокарти: AMD Radeon R7 M340
Тестування відеокарти: AMD Radeon R7 M340
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відслідковувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 628 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TN LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6500U |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Інше | WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 M340 |
| Модель ноутбука | HP ProBook 470 G3 |
| Назва | Ноутбук HP ProBook 470 G3 / 17.3" (1600x900) TN LED / Intel Core i7-6500U (2 (4) ядра по 2.5 - 3.1 GHz) / 8 GB DDR4 / 128 GB SSD M2 + 500 GB HDD / AMD Radeon R7 M340, 2 GB DDR3, 128-bit / WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Да (+15%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 14 697 ₴
