




Ноутбук Dell Latitude E6520 з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i5-2520M і оперативної пам'яті 16 GB DDR3 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітету
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude E6520
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN матовий
Процесор: Intel Core i5-2520M (2 (4) ядра по 2.5 — 3.2 GHz); Cache Memory 3 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD Kingston
Графика: Intel HD Graphics 3000
Веб-камера: NO WebCam
Порти: 3x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN (RJ-11), 1x Audio Port Combo, 1x eSATA/USB, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Com Port (IEEE 1394), 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x Docking Station Interface
Батарея: не менш ніж 3-5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.8 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвіткою
Операційна система: Windows 10 PRO Lic
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-2520M
Тестування процесора: Intel Core i5-2520M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, VGA (D-sub), HDMI, eSATA, COM-порт |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-2520M |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Dell Latitude E6520 |
| Назва | Ноутбук Dell Latitude E6520 / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i5-2520M (2 (4) ядра по 2.5 — 3.2 GHz) / 16 GB DDR3 / 480 GB SSD / Intel HD Graphics 3000 / NO WebCam / Windows 10 PRO Lic |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 8 249 ₴


