




Ноутбук HP Envy M7-k211dx з екраном 17.3" (1920x1080) IPS Touch на основі процесора Intel Core i7-5500U та оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
✔ Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
✔ Безплатний накладений платеж і доставка
✔ Оплата частинами онлайн без Complet
✔ 100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP Envy M7-k211dx
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-5500U (2 (4) ядра по 2.4 — 3.0 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 180 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 5500 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.1 кг
Додатково: DVD-ROM
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-5500U
Тестування процесора: Intel Core i7-5500U
📧 запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8265U |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 180 GB |
| Об'єм накопичувача | 180 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium-ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17.3 |
| Жорсткий диск (Gb) | 180 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | HP Envy M7-k211dx |
| Назва | Ноутбук HP Envy M7-k211dx / 17.3" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i7-5500U (2 (4) ядра по 2.4 - 3.0 GHz) / 8 GB DDR3 / 180 GB SSD / Intel HD Graphics 5500 / WebCam / DVD-ROM / Win 10 Pro |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Продаж із НДС | Да (+15%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 МБ |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 13 356 ₴
