




Ігровий ноутбук HP Omen 17-an012dx з екраном 17.3" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i7-7700HQ і дискретною відеокартою AMD Radeon RX 580 8 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP Omen 17-an012dx
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, матовий
Процесор: Intel Core i7-7700HQ (4 (8) ядра по 2.8 — 3.8 GHz), 6 MB Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графика: дискретна AMD Radeon RX 580, 8 GB GDDR5, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type C, 1x HDMI, 1x Mini DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. Зношування — 21%
Вага: 3.73 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 1000 GB
Підсвітка клавіатури
Зношування АКБ - 21%
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-7700HQ
Тестування процесора: Intel Core i7-7700HQ
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 580
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 580
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.73 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7700HQ |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. Зношування — 21% |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD на 1000 GB. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 580 |
| Модель ноутбука | HP Omen 17-an012dx |
| Назва | Ігровий ноутбук HP Omen 17-an012dx / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-7700HQ (4 (8) ядра по 2.8 — 3.8 GHz) / 32 GB DDR4 / 1000 GB SSD / AMD Radeon RX 580, 8 GB GDDR5, 256-bit WebCam / HDMI |
| Об'єм відеопам'яті | 8192 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32768 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 32 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 31 191 ₴


