




Ігровий ноутбук Dell Alienware m15 R7 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-12700H і відеокарти nVidia GeForce RTX 3070 Ti 8 GB з WebCam для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Alienware m15 R7
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS 360 Hz матовий
Процесор: Intel Core i7-12700H (14 (20) ядер по 3.5 — 4.7 GHz); Cache Memory 24 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5 4800 mHz
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2 NVME+1000 GB SSD M.2 NVME
Графика: nVidia GeForce RTX 3070 Ti, 8 GB GDDR6X, 256-bit (не обрізаний)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x LAN (RJ-45), 1x Audio Port Combo, 1x HDMI
Батарея: не менш ніж 6 годин у режимі звичайного навантаження; рівень зносу 6%
Вага: 2.42 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвіткою
Bluetooth
FaceID
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-12700H
Тестування процесора: Intel Core i7-12700H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070 Ti
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.42 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 1512 GB |
| Об'єм накопичувача | 1512 GB |
| Тип диска | 2xSSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 360 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12700H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 GB SSD+1000 GB SSD |
| Кількість ядер ЦП | 14 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3070 Ti |
| Модель ноутбука | Dell Alienware m15 R7 |
| Назва | Ігровий ноутбук Dell Alienware m15 R7 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-12700H (14 (20) ядер по 3.5 — 4.7 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD + 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 3070 Ti, 8B GDR6X, 256-bit WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 8192 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 24 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 72 453 ₴



