




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: HP Compaq 8710w
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17" (1920x1200) TN
Процесор: Intel Core 2 Duo T7700 (2 ядра по 2.4 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR2
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia Quadro FX 1600M, 512 MB GDDR3, 128-bit
Веб-камера: немає
Порти: 6x USB 2.0, 1x FireWire (IEEE1394), 1x VGA, 1x HDMI, 1x Modem, 1x Ethernet, 1x S-Video, 2x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 3.4 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: DVD-RW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, FireWire, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core 2 Duo T7700 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro FX 1600M |
| Модель ноутбука | HP Compaq 8710w |
| Назва | Мобільна робоча станція HP Compaq 8710w / 17" (1920x1200) TN / Intel Core 2 Duo T7700 (2 ядра по 2.4 GHz) / 4 GB DDR2 / 128 GB SSD / nVidia Quadro FX 1600M, 512 MB GDDR3, 128-bit DVD-RW |
| Об'єм відеопам'яті | 512 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4096 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 898 ₴




