




Ноутбук Toshiba Tecra X40-D з екраном 14" (1920x1080) IPS LED на базі процесора Intel Core i7-7600U і оперативної пам'яті 16 GB DDR3 з WebCam для роботи і домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Toshiba Tecra X40-D
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS LED
Процесор: Intel Core i7-7600U (2 (4) ядра по 2.8 - 3.9 GHz); Cache Memory 4 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: Integrated Intel HD Graphics 620, частота графічної системи 300 MHz - 1.15 GHz
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 1x Audio Port Combo, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Card Reader (Micro-SD)
Батарея: не менш 1.5-2 години в режимі звичайної навантаження
Вага: 1.25 кг
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити установку
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i7-7600U
Тестування процесора: Intel Core i7-7600U
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відслідковувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | LED |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7600U |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Toshiba Tecra X40-D |
| Назва | Ноутбук Toshiba Tecra X40-D/14" (1920x1080) IPS LED / Intel Core i7-7600U (2) ядра по 2.8 — 3.9 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.8 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 15 120 ₴

