




Ноутбук Б-клас Lenovo Ideapad G585 з екраном 15.6" (1366x768) TN на базе процессора AMD E1-1200 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платіж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітету
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo Ideapad G585
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: AMD E1-1200 (2 ядра по 1.4 GHz), 1 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 200 GB HDD
Графика: інтегрована AMD Radeon HD 7310 Graphics (до 1 GB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x Audio, 1x HDMI, 1x Card Reader, 1x Ethernet
Батарея: до 2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.6 кг
Стан: клас Б (на матриці є два маленьких бітних пікселі, на кришці матрице та топкейсі є невеликі потертості, (см. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
На матриці є два маленьких бітних пікселі, на кришці матриці та топкейсі є невеликі потертості, (см. фото)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD E1-1200
Тестування процесора: AMD E1-1200
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital XC, Secure Digital, Secure Digital HC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 7310M |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | AMD E1-1200 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Тип процесора | E1 |
| Частота процесора | 1400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15.6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Lenovo Ideapad G585 |
| Назва | Ноутбук Lenovo Ideapad G585 / 15.6" (1366x768) TN / AMD E1-1200 (2 ядра по 1.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 500 GB HDD / AMD Radeon HD 7310 Graphics / DVD-ROM / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 1 |
| Серія процесора | AMD E1 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 253 ₴



