




Ноутбук HP Compaq 6910p з екраном 14.1" (1280x800) TN на базі процесора Intel Core 2 Duo T6570 і оперативною пам'яттю 4 GB DDR2 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP Compaq 6910p
Екран: 14.1" (1280x800) TN матовий
Процесор: Intel Core 2 Duo T6570 (2 ядра по 2.1 GHz); Cache Memory 2 MB
Пам'ять: 4 GB DDR2
Жорсткий диск: 160 GB HDD
Графика: інтегрована Intel GMA Graphics X3100
Порти: 3x USB 2.0, 2x Audio Ports, LAN (RJ-45), WLAN, FireWire 800, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), TV-out, VGA
Додатково: Kensington Lock
Докладна специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core 2 Duo T6570
Тестування процесора: Intel Core 2 Duo T6570
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | TV-out, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel GMA X3100 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core 2 Duo T6570 |
| Об'єм кешу L3 | 2 Мб |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 160 GB |
| Об'єм накопичувача | 160 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Lithium Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 160 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | HP Compaq 6910p |
| Назва | Ноутбук HP Compaq 6910p/141" (1280x800) TN/Intel Core 2 Duo T6570 (2 ядра по 2.1 GHz) / 4 GB DDR2 / 160 GB HDD / Intel GMA Graphics X3100 / DVD-RW |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.1 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 035 ₴




