




Ігровий ноутбук Dell Latitude E6540 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i7-4800MQ і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 8790M 2GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги купівлі в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude E6540
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-4800MQ (4 (8) ядра по 2.7 — 3.7 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD NEW
Графика: дискретна AMD Radeon HD 8790M, 2 GB GDDR5, 128-bit; інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: немає
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Ethernet, 1x Audio
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.36 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: АКБ NEW
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено новий АКБ і SSD
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-4800MQ
Тестування процесора: Intel Core i7-4800MQ
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 8790M
Тестування відеокарти AMD Radeon HD 8790M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Графіка | |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4800MQ |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Нова |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8790M |
| Модель ноутбука | DELL Latitude E6540 |
| Назва | Ігровий ноутбук Dell Latitude E6540 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-4800MQ (4 (8) ядра по 2.7 — 3.7 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD NEW / AMD Radeon HD 8790M, 2 GB GDDR5, 128-bit / АКБ NEW |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 13 650 ₴