




Ноутбук Asus N551JW з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i5-4200H і дискретна відеокарта nVidia GeForce GTX 850M 4 GB для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Asus N551JW
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS, матовий
Процесор: Intel Core i5-4200H (2 (4) ядра по 2.8 — 3.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GTX 850M, 4 GB GDDR3, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x HDMI, 1x Mini DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 2-3 годин у режимі звичайного навантаження. Зношування — 6%
Вага: 2.7 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 256 GB
Повноцінний цифровий блок
Підсвітка клавіатури
Батарея тримає до 2-3 годин у режимі звичайного навантаження. Зношування — 6%
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4200H
Тестування процесора: Intel Core i5-4200H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 850M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 850M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4200H |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 2-3 годин у режимі звичайного навантаження. Зношування — 6% |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD на 256 GB. Повноцінний цифровий блок. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 850M |
| Модель ноутбука | Asus N551JW |
| Назва | Ноутбук Asus N551JW / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-4200H (2 (4) ядра по 2.8 — 3.4 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD / nVidia GeForce GTX 850M, 4 GB GDDR3, 128-bit WebCam / DVD-ROM / HDMIMI |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 14 610 ₴



