




Ноутбук-трансформер Microsoft Surface 1516 з екраном 10.6" (1366x768) IPS Touch на базі процесора Nvidia Tegra 3 T30 і оперативної пам'яті 2 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Microsoft Surface 1516
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 10.6" (1366x768) IPS Touch
Процесор:Nvidia Tegra 3 T30 (4 ядра по 0.4 GHz), без Cache
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR3
Постійна пам'ять: 64 GB SSD
Графика: інтегрована ULP GeForce
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB Type-C, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 0.68 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, клавіатура
Операційна система: Windows 10 RT
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Nvidia Tegra 3 T30
Тестування процесора: Nvidia Tegra 3 T30
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Nvidia Tegra 3 T30 |
| Тип процесора | Tegra 3 |
| Частота процесора | 400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 64 GB |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 10 |
| Жорсткий диск (Gb) | 64 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель ноутбука | Microsoft Surface 1516 |
| Назва | Ноутбук-трансформер Microsoft Surface 1516 / 10.6" (1366x768) IPS Touch / Nvidia Tegra 3 T30 (4 ядра по 0.4 GHz) / 2 GB DDR3 / 64 GB SSD / ULP GeForce / WebCam / Win RT |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 2 |
| Операційна система | Windows RT |
| Продаж із НДС | Да (+15%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | Немає |
| Серія процесора | Nvidia Tegra 3 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 0.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 656 ₴
