




Ультрабук Samsung Galaxy Book S 4G з екраном 13.3" (1920x1080) IPS на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8cx і оперативної пам'яті 8 GB DDR4 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Samsung Galaxy Book S 4G
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1920x1080) IPS глянсовий
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8cx (8 ядра по 3.0 GHz); Cache Memory 2 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: Qualcomm Adreno 680
Веб-камера: є
Порти: 1x USB Type-C, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x Audio Port Combo
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 0.96 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвіткою
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Коричневий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 8cx |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 13 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 8 |
| Модель ноутбука | Samsung Galaxy Book S 4G |
| Назва | Ультрабук Samsung Galaxy Book S 4G / 13.3" (1920x1080) IPS / Qualcomm Snapdragon 8cx (8 ядра по 3.0 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / Qualcomm Adreno 680 / WebCam |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | Qualcomm Snapdragon 8cx |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 25 822 ₴
