




Мобільна робоча станція Б-клас HP ZBook 17 G3 з екраном 17.3" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i7-6700HQ і відеокарти nVidia Quadro M4000M 4 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги купівлі в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP ZBook 17 G3
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, матовий
Процесор: Intel Core i7-6700HQ (4 (8) ядра по 2.6 — 3.5 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: дискретна nVidia Quadro M4000M, 4 GB GDDR5, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.0 кг
Стан: клас Б (потертості корпусом)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 256 GB
Повноцінний цифровий блок
Потертості корпусом
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6700HQ
Тестування процесора: Intel Core i7-6700HQ
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro M4000M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro M4000M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro 4000M |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700HQ |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD на 256 GB. Повноцінний цифровий блок |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro M4000M |
| Модель ноутбука | HP ZBook 17 G3 |
| Назва | Мобільна робоча станція Б-клас HP ZBook 17 G3 / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-6700HQ (4 (8) ядра по 2.6 — 3.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD / nVidia Quadro M4000M, 4 GB GDDR5, 256-bit WebCam / HDMI |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 21 377 ₴




