




Ноутбук Lenovo ThinkPad E560 з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i5-6200U та оперативної пам'яті 8 GB DDR3 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad E560
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN матовий
Процесор: Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.8 GHz); Cache Memory 3 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графика: Intel HD Graphics 520
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio Port Combo, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження; рівень зносу 14%
Вага: 2.3 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6200U
Тестування процесора: Intel Core i5-6200U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6200U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Lenovo ThinkPad E560 |
| Назва | Ноутбук Lenovo ThinkPad E560 / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 520 / WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 7 663 ₴


