




Ноутбук Б-клас Acer Swift 3 з екраном 14" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i3-7100U та оперативною пам'яттю 4 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Acer Swift 3
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i3-7100U (2 (4) ядра по 2.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 620 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти:
Батарея: не тримає
Вага: 1.8 кг
Стан: Б-клас (засвітка на екрані, дефекти на корпусі (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-7100U
Тестування процесора: Intel Core i3-7100U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-7100U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | не тримає |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Acer Swift 3 |
| Назва | Ноутбук Б-клас Acer Swift 3 / 14" (1920x1080) IPS / Intel Core i3-7100U (2 (4) ядра по 2.4 GHz) / 4 GB DDR4 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 620 / WebCam / АКБ не тримає |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 4 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 7 099 ₴


