




Нетбук Toshiba NB520-11U з екраном 10.1" (1366x768) TN на базі процесора Intel Atom N570 і оперативної пам'яті 2 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітета
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Toshiba NB520-11U
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 10.1" (1366x768) TN
Процесор: Intel Atom N570 (2 (4) ядра по 1.66 GHz), 1 MB Cache
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графика: інтегрована Intel GMA 3150 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 2.0, 1x VGA, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.3 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: Windows 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Atom N570
Тестування процесора: Intel Atom N570
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Нетбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel GMA 3150 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Atom N570 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Тип процесора | Atom |
| Частота процесора | 1660 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 10 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | Toshiba NB520-11U |
| Назва | Нетбук Toshiba NB520-11U / 10.1" (1366x768) TN / Intel Atom N570 (2 (4) ядра по 1.6 GHz) / 2 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel GMA 3150 / WebCam / Win 10 Pro |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 2 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Продаж із НДС | Да (+15%) |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 1 |
| Серія процесора | Intel Atom |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.6 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 272 ₴