




Ігровий ноутбук Clevo W370ST з екраном 17.3" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i5-3210M і дискретної відеокарти nVidia GeForce GTX 660M 2 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Clevo W370ST
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-3210M (2 (4) ядра по 2.5 — 3.1 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GTX 660M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x eSATA, 1x HDMI, 1x VGA, 1x LAN (RJ-45), 3x Audio, 1x CardReader
Батарея: не менш ніж 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.2 кг
Додатково: DVD-ROM
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: Windows 10
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-3210M
Тестування процесора: Intel Core i5-3210M
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 660M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 660M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clevo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, eSATA, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-3210M |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 660M |
| Модель ноутбука | Clevo W370ST |
| Назва | Ігровий ноутбук Clevo W370ST/17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-3210M (2 (4) ядра по 2.5 — 3.1 GHz) / 8 GB DDR3 / 512 GB SSD / nVidia GeForce GTX 660M, 2 GB GDDR5, 128-bit WebCam / DVD-ROM 10 Win 10 |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 9 829 ₴