




Ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad T540p з екраном 15.6" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i7-4600M і відеокарти nVidia GeForce GT 730M 1 GB для офісної роботи та мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad T540p
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN, матовый
Процесор: Intel Core i7-4600M (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GT 730M, 1 GB GDDR5, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x Mini DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. АКБ NEW
Вага: 2.49 кг
Стан: клас Б (дряпини та потертості на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення
Встановлено SSD на 256 GB
Повноцінний цифровий блок. Підсвітка клавіатури
Новий АКБ
Подряпини та потертості на верхній кришці
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-4600M
Тестування процесора: Intel Core i7-4600M
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 730M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 730M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.49 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 730M |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4600M |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. АКБ NEW |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Інше | Full HD розширення. Встановлено SSD на 256 GB. Повноцінний цифровий блок. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 730M |
| Модель ноутбука | Lenovo ThinkPad T540p |
| Назва | Ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad T540p / 15.6" (1920x1080) TN / Intel Core i7-4600M (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD / nVidia GeForce GT 730M, 1 GB GDDR5, 64-bit / WebCam-ROM VGA |
| Об'єм відеопам'яті | 1024 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 11 528 ₴



