




Ігровий ноутбук Razer Blade RZ09-0301 з екраном 17.3" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i7-9750H і дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 2070 8 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Razer Blade RZ09-0301
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, матовий, 240 Hz
Процесор: Intel Core i7-9750H (6 (12) ядер по 2.6 - 4.5 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce RTX 2070, 8 GB GDDR6, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x Thunderbolt 3, 1x HDMI, 2x Audio
Батарея: до 2-5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.2 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 512 GB
Підсвітка клавіатури
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-9750H
Тестування процесора: Intel Core i7-9750H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 2070
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 2070
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 270 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Thunderbolt, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-9750H |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 2-5 годин у режимі звичайного навантаження |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 17 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD на 512 GB. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 6 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 2070 |
| Модель ноутбука | Razer Blade RZ09-0301 |
| Назва | Ігровий ноутбук Razer Blade RZ09-0301 / 17.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-9750H (6 (12) ядер по 2.6 — 4.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce RTX 2070, 8 GB GDDR6, 256-bit / WebCam / HDMI |
| Об'єм відеопам'яті | 8192 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 12 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 35 583 ₴
