




Ноутбук Asus X555Q з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора AMD A12-9720P та оперативної пам'яті 8 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітета
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Asus X555Q
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: AMD A12-9720P (4 ядра по 2.7 — 3.6 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: інтегрована AMD Radeon R7 Graphics (до 1792 MB з ОЗУ)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x CardReader
Батарея: не менш ніж 3 годинника в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.03 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: Windows 10
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD A12-9720P
Тестування процесора: AMD A12-9720P
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.03 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD A12-9720P |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Тип процесора | A12 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель ноутбука | Asus X555Q |
| Назва | Ноутбук Asus X555Q / 15.6" (1366x768) TN / AMD A12-9720P (4 ядра по 2.7 — 3.6 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / AMD Radeon R7 Graphics / WebCam / Win 10 |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | AMD A12 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 8 927 ₴