




Мобільна робоча станція Б-клас Lenovo ThinkPad W540 з екраном 15.6" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i7-4700MQ і дискретної відеокарти nVidia Quadro K1100M 2 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad W540
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN, матовый
Процесор: Intel Core i7-4700MQ (4 (8) ядра по 2.4 — 3.4 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графика: дискретна nVidia Quadro K1100M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x Thunderbolt, 1x VGA, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. Зношування — 8%
Вага: 2.53 кг
Стан: клас Б (невелике пошкодження пластику праворуч від Тачпада)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення
Встановлено SSD на 500 GB
Підсвітка клавіатури
Невелике пошкодження пластику праворуч від Тачпада
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-4700MQ
Тестування процесора: Intel Core i7-4700MQ
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro K1100M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro K1100M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.53 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Thunderbolt, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4700MQ |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. Зношування — 8% |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Інше | Full HD розширення. Встановлено SSD на 500 GB. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro K1100M |
| Модель ноутбука | Lenovo ThinkPad W540 |
| Назва | Мобільна робоча станція Б-клас Lenovo ThinkPad W540 / 15.6" (1920x1080) TN / Intel Core i7-4700MQ (4 (8) ядра по 2.4 — 3.4 GHz) / 16 GB DDR3 / 500 GB SSD / nVidia Quadro K1100M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam / VGA |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 14 985 ₴



