




Ноутбук Б клас Dell Latitude 5410 з екраном 14" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i5-10310U та оперативної пам'яті 16 GB DDR4 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітета
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude 5410
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) TN матовий
Процесор: Intel Core i5-10310U (4 (8) ядра по 1.7 — 4.4 GHz); Cache Memory 6 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD NVMe
Графика: Intel UHD Graphics for 10th Generations
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader (MicroSD)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження; рівень зносу 23%
Вага: 2.55 кг
Стан: Б клас (маленький засвіт на матриці, видно тільки на чорному тлі (див. фото))
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-10310U
Тестування процесора: Intel Core i5-10310U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.55 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10310U |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель ноутбука | Dell Latitude 5410 |
| Назва | Ноутбук Б клас Dell Latitude 5410 / 14" (1920x1080) TN / Intel Core i5-10310U (4 (8) ядра по 1.7 — 4.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / Intel UHD Graphics for 10th Generations / WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 1.7 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 12 375 ₴

