




Ноутбук Б-клас HP ProBook 450 G3 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i5-6200U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP ProBook 450 G3
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS, матовий
Процесор: Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 - 2.8 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB SSD NEW
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 520 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Docking connector, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. АКБ NEW
Вага: 2.07 кг
Стан: клас Б (потертості корпусом)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Pro
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD NEW на 500 GB, так само АКБ NEW
Повноцінний цифровий блок
Потертості корпусом
Ліцензійна Windows 10 Pro (цифрова ліцензія)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6200U
Тестування процесора: Intel Core i5-6200U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6200U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. АКБ NEW |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD NEW на 500 GB. Повноцінний цифровий блок. Ліцензійна Windows 10 Pro (цифрова ліцензія) |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 2 |
| Модель ноутбука | HP ProBook 450 G3 |
| Назва | Ноутбук Б-клас HP ProBook 450 G3 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-6200U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR4 / 500 GB SSD NEW / Intel HD Graphics 520 / WebCam / HDMI / АКБ NW 10 Pro |
| Об'єм відеопам'яті | 1.792 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 8 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 10 682 ₴




