




Ігровий ноутбук Б клас Dell Latitude 5480 з екраном 14" (1920x1080) IPS Touch на базі процесора Intel Core i7-7820HQ та відеокарти nVidia GeForce 930MX 2 GB з WebCam для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude 5480
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS Touch глянсовий
Процесор: Intel Core i7-7820HQ (4 (8) ядра по 2.9 — 3.9 GHz); Cache Memory 8 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графика: nVidia GeForce 930MX, 2 GB DDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x LAN (RJ-45), 1x VGA, 1x HDMI, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менш ніж 3-4 години в режимі звичайного навантаження; рівень зносу 30%
Вага: 1.7 кг
Стан: Б клас (дряпини на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-7820HQ
Тестування процесора: Intel Core i7-7820HQ
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce 930MX
Тестування відеокарти: nVidia GeForce 930MX
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital XC, Secure Digital HC |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7820HQ |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 14 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 930MX |
| Модель ноутбука | Dell Latitude 5480 |
| Назва | Ігровий ноутбук Б клас Dell Latitude 5480 / 14" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i7-7820HQ (4 (8) ядра по 2.9 — 3.9 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce 930MX, 2 GB DDR3, 64-bit WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 11 923 ₴
