




Ігровий ноутбук HP Omen 15-dh0009ur з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i5-8300H і дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 2060 6 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP Omen 15-dh0009ur
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-8300H (4 (8) ядра по 2.3 — 4.0 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD
Графика: дискретна nVidia GeForce RTX 2060, 6 GB GDDR6, 192-bit; інтегрована Intel UHD Graphics 630 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Ethernet, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 2-3 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.38 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-8300H
Тестування процесора: Intel Core i5-8300H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 2060
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 2060
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.38 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8300H |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 1256 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 мес. |
| Діагональ екрана (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ЦП | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 2060 |
| Модель ноутбука | HP Omen 15-dh0009ur |
| Назва | Ігровий ноутбук HP Omen 15-dh0009ur / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-8300H (4 (8) ядра по 2.3 — 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD / nVidia GeForce RTX 2060, 6 GB GDR6, 192-bit WebCam |
| Об'єм відеопам'яті | 6144 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Gb) | 16 |
| Продаж із НДС | Немає |
| Розмір кешу ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ЦП (GHz) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 30 432 ₴


